This is SETCOM from Turkey

Body Interior IT Systems


Read their story

The SETCOM  offers since 2005 mobile multimedia  systems for the automotive sector, vehicle cable design and manufacture, mobile satellite antenna systems and services as the Turkey-Representation of international companies in the automotive sector.
 
Its product portfolio ranges from monitors, (IP37-54, IP60-67) multi functional terminal PCs, used in mobile multimedia systems, to vehicle intern and extern analogoue/digital cameras, recording systems DVR) and special products according to customer specifications.
 
With the mobile satellite antenna systems are the requirements of the automotive sector met by Mobile in-motion  dome antennas, in this field.
 
All products in the portfolio of the SETCOM  are tested and certified according to the ISO-16750 testing standards and the SETCOM  has acquired the ISO-9001, ISO-14001 certificates.
 
The SETCOM continues to grow and develop with customer focussed solutions, high quality standards, authentic designs.
Türk:
Setcom Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi  ticari işletmelerin verimliliklerini arttırmak  ve iş süreçlerine katkıda bulunacak yazılım ürünlerine danışmanlık, kurulum ve eğitim anlamında hizmet veren bir bilişim şirketidir.
Firmamız  1993 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu olan LOGO Yazılım A.Ş.’nin iş ortağıdır. Logo Yazılım ürünlerinin satış, destek ve danışmanlığını yapmaktadır. SetCom Bilgisayar;  Logo Yazılımın A.Ş.’nin Tiger Premier Yetkinlik Merkezi ve Tiger Çözüm ortağıdır. Bu doğrultuda  Setcom Bilgisayar sistemleri LOGO Yazılım A.Ş. ürünleri ile entegre çalışan uyarlama ve arayüz programları da yazmaktadır.  Değişik sektörlere mensup birçok kurumsal firmaya çözüm üreten projelere imza atmıştır.
         Faaliyet gösterdiği alan doğrudan ilgili olsun ya da olmasın tüm şirketler kendi alanlarında rekabet edebilmek için bilişim teknolojilerine yatırım yapmak ve bu yatırımlarından en yüksek verimi almak zorundadırlar. 
         Setcom Bilgisayar sistemleri yüklenmiş olduğu misyonu ve edinmiş olduğu vizyonu doğrultusunda güven ve iş disiplini ile birlikte size en yeni ve en sağlam çözümleri sunmaktadır...
Firmalar için büyüme hedefli doğru altyapı oluşturmak, mevcut şirketlerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan doğru bilişim çözümlerini tedarik etmek, proje yaklaşımı ile en verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlayarak, büyümelerine katkıda bulunmak. İşletmelerde var olan kaynakların daha verimli kullanılması ve bu kaynakları; çözüme odaklı verimliliği artıran özel yazılımlarla destekleyerek yarının teknolojisini günümüze taşımak. 
 
Firmamız ile iş ortaklığı olan kuruluşlarımızı, ileri düzeyde, sorunsuz olarak yarınlara taşımak her zaman hedefimiz olmuştur. Vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerde, müşteri işletmelerinde verimlilik artışı temel amacımızdır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli yazılım hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.
Setcom, 1993 yılından beri tecrübe, bilgi birikimi ve çalışma prensipleriyle sektörde edinmiş olduğu yerin bilinci ve siz değerli müşterilerimizin uzun soluklu iş birliktelikleri doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir. 

Products/service categories:

Monitors Passenger lifts Vehicle alarms & safety systems


Contact

Head office

Büyük İstanbul Otogarı Yeni Doğu Çarşısı No:A138-141 Bayrampaşa
34055 İSTANBUL
Turkey


WS
This website uses cookies, one of the purposes of which is to calculate visitor statistics. More info Stop showing