This is Soylu Exhaust Systems from Turkey

Body Drivetrain Electronics Hardware


Read their story in English
  • English
  • Türkçe

Soylu Ltd. was established in 2001 by Mr. Niyazi Soylu, the Chairman of the Board of Directors, in Istanbul.
Soylu Ltd. started operation as a producer of exhaust systems for a diverse variety of motor vehicles. In the following years, due to a strong market demand for air tanks, fuel tanks and NOx Sensors, these were also added to the range of products that Soylu Ltd. offers.
Soylu Ltd, is one of the rare companies in the world that is able to produce all these components.

Soylu Ltd. 2001 yılında İstanbul Dolapdere Sanayi Sitesinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Niyazi Soylu tarafından kurulmuştur.

2019 yılında Merkezi İstanbul'da olmak üzere; üretimi Düzce Gümüşova ilçesinde 9.000 metrekare kapalı 3000 metrekare açık alanlı fabrikasına taşınmaktadır.

Her nevi motorlu araçların egzoz sistemleri üreticisi olarak faaliyet göstermeye başlayan Soylu Ltd. takip eden yıllarda, hava tankları ve yakıt depoları için pazarda güçlü bir talebin var olduğu neticesiyle ürün gamına eklemiştir.

Soylu Ltd. ürünleri için gerekli tüm bileşenleri kendi bünyesinde üretmekte olup, tüm üretim süreçleri ve satış sonrası hizmetlerde kalite yönetim sistemi doğrultusunda hareket ederek, güncel teknolojileri yakından takip etmektedir.

Kullanılan tüm kalıplar, aparatlar Soylu Ltd. bünyesinde tasarlanmakta (thinkdesign) ve CAD/CAM programları ile (Mastercam, Machining Strategist) CNC tezgâhları kullanılarak, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırıp Dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

OEM ve After Market piyasasında ihtiyaçlara yönelik her türlü teknolojik altyapıya sahip olan Soylu Ltd. tesisleri’nde, sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeye devam ediyor.

Daha iyisini yapmak için çıktığımız bu yolda müşterilerimizin işine değer katacak parçaları üretiyoruz. Yerel üretimimiz, geniş servis ağımız ve kolay tedarik hizmetlerimiz ile; ülkemizde üreten bir değer olma gayesiyle yükseliyoruz.

Discover more about this company

Products/service categories:

Brakes Clamps Connectors Exhaust systems Fittings Hoses Sensors Suspension Tanks

Busworld exhibitor:

Europe (Brussels) 2019

Booth:

Europe (Brussels) 2019 Hall 1 - 199b


Contact

Head office

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Kooperatifi 5. Ada No: 6-8-10 İkitelli
34306 Başakşehir İstanbul Turkey
Turkey


WS LI IG
This website uses cookies, one of the purposes of which is to calculate visitor statistics. More info Stop showing