15 Apr 2016

Elektrikli otobüste Temsa farkı: MD9 electriCITY ile “şehrin havası değişiyor” / Temsa’s touch on electrical buses: MD9 electriCITY

Temsa’nın taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına göre geliştirdiği yenilikçi otobüsü MD9 electriCITY, fosil yakıt yerine sürdürülebilir bir enerji kaynağı olan elektrikle çalışıyor.

MD9 electriCITY has developed for the requirements of the transport sector, works with electricity as a sustainable energy resource instead of fossil fuel.

Enerji tüketimi, çevreye duyarlılık ve verimlilik özellikleriyle öne çıkan MD9 electriCITY, duraklarda veya son duraklarda kısa şarjlar yapılarak güzergâhını tamamlayabiliyor. Daha az parça sayısıyla, yağ gibi yan ürünler ya da bakım gerektirmeden, daha kısa sürede üretilebilen bu çevreci otobüs, Temsa mühendisleri tarafından yerli olarak geliştirildi. MD9 electriCITY; üç kapısı sayesinde hızlı yolcu indirme-bindirme olanağı sağlayan, 63 yolcu kapasiteli, çevreci, sessiz, ekonomik ve verimli bir şehir içi otobüsü.

 

MD9 electriCITY which has specialized as its Energy consumption, environmental consciousness and efficiency is able to charge up at stops and its final destination to complete its route. This eco-friendly bus which can be manufactured with less parts, in a short time and do not need any maintenance, has been developed by Temsa engineers as a local production. MD9,which gives the opportunity of fast passenger drop off –pick up with its 3 doors and 63 persons capacity is an eco friendly silent and economic bus.This website uses cookies, one of the purposes of which is to calculate visitor statistics. More info Stop showing